




Тактична сумка Molle Combat Sachet хакі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактична сумка Molle Combat Sachet хакі 8935003599058 khaki
Опис:
Функціонально зручна модель завдяки великій кількості відділень, що дає змогу легко розмістити всі Ваші речі.
Має одне основне відділення на блискавці. Усередині розміщена відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Дві кишені на блискавці на бічних поверхнях сумки.
Нейлонові петлі Molle для підвішування додаткових аксесуарів на лицьовій стороні.
Сітчаста кишеня на бічній поверхні сумки.
Нейлонові петлі для підвішування додаткових аксесуарів на лицьовій і бічних поверхонь сумки.
Знімний регульований ремінь, який дає змогу носити сумку як на плечі, так і на поясі.
Характеристики:
Матеріал: 600 Ден Оксфорд
Розміри: 30х18х8 см.
Колір: хакі.
Виробник: Edibazzar, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Нове |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Наплічна/Срібна |
| Тип сумки (1) | Наплічна/Срібна |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 695 ₴



