


Сумка для ноутбука 17 дюймів Tamrac чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 17 дюймів Tamrac чорна Tamrac 1707
Опис товару:
Предназначена для транспортування ноутбука з діагоналлю екрана 17 дюймів.
Виготовлена з високоякісного міцного нейлону.
Одне основне відділення з м'якими вставками як на лицьовій і тильній стороні, так і повністю за контуром ноутбука.
Вона має передню кишеню, яка ідеально підходить для документів.
Міцні ручки дають змогу зручно носити сумку навіть за великого навантаження.
Сумка не обладнана ременем через плече.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри: 44.45 x 5.08 x 34.29 см.
Вага: 0,440 кг.
Підходить для ноутбуків 17 дюймів.
Виробник: Tamrac, США.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tamrac |
| Країна виробник | США |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 440 г |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 444 мм |
- Ціна: 795 ₴

