

Складана туристична раковина для миття посуду 10L Rocktrail
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складана туристична, похідна раковина для миття посуду 10L Rocktrail
Опис товару:
Для миття посуду на природі або в кемпінгу.
Герметичні шви.
Гнучка та компактна.
Посилені краю.
Зручні ручки для транспортування.
Об'єм: приблизно 10 л.
Характеристики:
Розміри: 29,5 x 18 x 30 см (Ш x В x Г).
Матеріал: EVA.
Вага: 230 г.
Об'єм: 10 л.
Виробник: Rocktrail.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29.5 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 230 г |
| Довжина (1) | 29.5 |
| Матеріал | ПВХ |
| Матеріал (1) | Полиэстер |
| Об'єм (1) | 10 |
| Сезон | Лето |
| Товщина | 18 см |
| Товщина (1) | 18 |
| Ширина (1) | 30 |
- Ціна: 395 ₴

