


Сумка чоловіча Lanpad через плече, слінг чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комфортна чоловіча нагрудна сумка, слінг Lanpad чорний LAN3737 black
припаде до смаку сучасній людині, яка веде активний спосіб життя. Виріб буде щодня радувати практичним і зручним дизайном.
Опис товару:
Два відділення, закриваються на блискавку.
Усередині одного відділення є відкрита кишеня.
На фасаді та на зворотному боці відкрита кишеня.
У комплекті регульований ремінь.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: чорний.
Розміри: 14*23*5 см.
Країна-виробник: Lanpad, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Lanpad |
| Підлога | Чоловічий |
- Ціна: 345 ₴

