



Сумка чоловіча через плече, слінг Lanpad чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече, слінг Lanpad чорний LAN4057 black
припаде до смаку сучасному чоловікові, що веде активний спосіб життя Виріб буде кожен день радувати практичним і зручним дизайном.
Опис товару:
Два відділення, закриваються на блискавку.
Усередині одного відділення є відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На фасаді розташована кишеня на магнітній кнопці, а на зворотному боці кишеня на блискавці.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Регульований ремінь завширшки 4 см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: чорний.
Розміри: 16*28*10 см.
Країна-виробник: Lanpad, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Lanpad |
| Підлога | Чоловічий |
- Ціна: 395 ₴

