


Сумка чоловіча Lanpad через плече, слінг чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика чоловіча нагрудна сумка, слінг Lanpad чорний LAN6924 black
припаде до смаку сучасному чоловікові, що веде активний спосіб життя. Виріб буде щодня радувати практичним і зручним дизайном.
Опис товару:
Два відділення закриваються на блискавку.
Усередині одного відділення є відкрита кишеня.
На фасаді є кишеня на блискавці.
Відкрита кишеня на тильній стороні сумки.
У комплекті регульований ремінь.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: чорний.
Розміри: 13х22х5 см.
Країна-виробник: Lanpad, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Lanpad |
| Підлога | Чоловічий |
- Ціна: 345 ₴

