




Котонова чоловіча на сумку на плече Edibazzar бежева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотняна чоловіча на сумку на плече Edibazzar бежева
Опис товару:
Сумка має одне основне відділення на блискавці.
Усередині основного відділення кишеня для телефона або дрібних предметів.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Регульований ремінь через плече.
Характеристики:
Виробник: Edibazzar, Китай.
Розміри: 24х20х10 см (товщина без передньої кишені 7 см).
Розміри ременя: від 72 см до 138 см.
Вага: 180 г.
Матеріал: котон.
Колір: бежевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 460 ₴



