


Сумка для рибальських снастей 20L Hokkaido хакі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для рибальських снастей 20L Hokkaido хакі W13060 khaki
Опис товару:
Виріб виготовлений із міцного прогумованого поліестеру.
Регульований ремінь через плече.
Закривається клапаном на двох фастексах.
Просторе основне відділення.
На передній стінці під клапаном розташована додаткова відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Вставка зі штучної шкіри на дні сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: хакі.
Розміри: 43 х 34 х 14 см.
Об'єм: 20 літрів.
Виробник: Hokkaido, Китай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hokkaido |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих |
| Глибина | 14 |
| Призначення рюкзака | Полювання/Риболовля |
| Обсяг | 20 м. куб |
| Підлога | Унісекс |
| Тип (1) | Сумка |
- Ціна: 895 ₴

