

Шкіряна чоловіча сумка, барсетка на плече Always Wild 5047SNDM чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна чоловіча сумка, барсетка на плече Always Wild 5047SNDM чорна
Опис товару:
на одне основне відділення на блискавці.
Усередині відділення розташований кишеня на блискавці.
Накладна кишеня на блискавці на передній стінці сумки під клапаном.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Регульований ремінь (натуральна шкіра + поліестер) для носіння на плечі.
Підкладка виготовлена зі щільної, приємної на дотик тканини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розмір (ШхВхГ), cм: 12х16х7.
Виробник: Always Wild, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Always Wild (Польща) |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
- Ціна: 1 920 ₴

