




Жіноча сумка через плече Fashion jeans bag синя
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече Fashion jeans bag синя Jeans6082-1 navy
Опис:
Лицьовий бік сумки прикрашають вставки зі штучної шкіри та бронзовий медальйон.
Сумка закривається на змійки та накривається клапаном на двох магнітах.
Одне основне відділення, всередині якого розташована кишеня на блискавці та дві відкриті кишені.
Підкладка виготовлена зі щільної тканини коричневого кольору.
У комплекті незнімний регульований ремінь через плече виготовлений у со і штучної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: котон, штучна шкіра.
Колір: синій.
Розміри: 35х26х10 см.
Вага: 655 г.
Виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Джинс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Жіночий |
- Ціна: 395 ₴






