




Рюкзак-сумка для мами 12L Living Traveling Share різнобарвний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак-сумка для мами Living Traveling Share різнобарвний xj3702 red white
Опис товару:
Кількість основних відділень: одне.
Усередині є три відкриті кишені та кишеня на блискавці.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці.
У ньому розташовані три накладні кишені, зсередини обжитих фольгою.
Рюкзак має бічні кишені. на одній із них кишеня на блискавці.
Довжина плечових лямок може регулюватися за допомогою пластикових пряжок. Також виріб має дві ручки, за допомогою якої аксесуар можна переносити в руці.
Рюкзак закривається за допомогою блискавки.
Характеристики:
Матеріал: оксфорд
Колір: бежевий з червоним і синім.
Об'єм: 12 л.
Розміри см: 38 х 26 х 12 см
Вага: 440 г.
Країна-виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 440 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 12 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 615 ₴



