


Міський рюкзак15L Maierwei синій кобальт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак 15L Maierwei синій PL121KOB
Опис:
Зроблений в урбаністичному молодіжному стилі.
Проста та легка конструкція для зручності щоденного використання.
Міцні шви та матеріали рюкзака.
Спинка рюкзак додатково ущільнена.
Зручні набиті регульовані лямки рюкзака.
Містке основне відділення затягується шнурком і накривається клапаном на магніті.
Усередині розташований відділ для планшета 13,3", дві відкриті кишені.
Дві відкриті кишеньки на бічних поверхнях рюкзака.
Накладна кишеня на блискавці для підручних предметів (на лицьовій стороні рюкзака).
Характеристики:
Матеріал: оксфорд.
Розміри в см. (ШхВхГ): 27х40х17.
Об'єм: 15 л.
Вага: 530 г.
Країна походження торгової марки: Китай.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maier |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 530 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 17 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 650 ₴

