




Тактична, армійська чоловіча сумка-слінг Survival хакі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактична чоловіча сумка-слінг Survival хакі 5904555954359
Опис:
Функціонально зручна модель завдяки великій кількості відділень, що дає змогу легко розмістити всі Ваші речі.
Має одне основне відділення на блискавці. Усередині розташована відкрита кишеня.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Нейлонові петлі Molle для підвішування додаткових аксесуарів на лицьовій стороні.
Сітчаста кишеня на бічній поверхні сумки.
Дві нейлонові петлі для підвішування додаткових аксесуарів на бічній поверхні сумки.
Регульований ремінь, який можна носити як на правий бік, так і на ліву завдяки карабіну.
Панель для емблем на липучці у верхній частині сумки.
Характеристики:
Матеріал: 600 Ден Оксфорд
Розміри: 24*16*8 (товщина з передньою кишенею 11 см).
Колір: хакі.
Виробник: Edibazzar, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.25 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Тип сумки (1) | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 595 ₴




