




Чоловіча сумка наплічна Reverse чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка наплічна Reverse чорна F581 black
Опис товару:
Сумка виготовлена з якісної еко кожи PU.
Закривається на блискавці.
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташована кишеня на блискавці та відкрита кишенька.
На передній стінці розташована кишеня на магнітній кнопці.
Незнімний плечовий ремінь із нейлону.
Характеристики:
Матеріал: екошкіра PU.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 20x24x3.
Вага: 290 г.
Виробник: Reverse.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reverse Osmosis Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
- Ціна: 740 ₴




