




Велосипедна сумка на раму 1L B-Soul чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипедна сумка на раму 1L B-Soul чорна S14327 black
Опис товару:
Компактна сумка, у яку помістяться необхідні речі під час подорожі на велосипеді.
Сумка має одне основне відділення на блискавці.
Завдяки регульованим тримачам для велосипедів сумка підходить для більшості типів велосипедів. Ви можете міцно та надійно застебнути сумку всього кількома рухами рук.
Універсальний колір сумки чорний можуть носити жінки, чоловіки та діти. Він також ідеально поєднується з будь-яким кольором велосипеда.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 19x18x4см
Вага: 50 г.
Об'єм: 1 літр.
Призначення: встановлюється на раму велосипеда.
Виробник: B-Soul.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B-Soul |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 4 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 1 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 199 ₴




