




Дорожня сумка 22 л Wallaby
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка 22 л Wallaby 26862 pixel
Опис товару:
Класичний дизайн.
Матеріал поліестер з водовідштовхувальним просоченням.
Просторе основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на передній стінці сумки.
Дві бічні кишені на блискавці.
Міцні та зручні ручки середньої довжини, які пришиті до стін сумки на всій висоті.
Регульований ремінь для носіння на плечі, з підкладкою на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 26862 pixel.
Розміри в см (ДхШхВ): 43х21х25 см.
Об'єм: 22 л.
Колір: піксель ЗСУ.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 21 см |
| Об`єм | 22 л |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 737 ₴






