




Велосипедна сумка на багажник із дощовиком Korbi 30L чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипедна сумка на багажник із дощовиком Korbi 30L чорна S1645290
Багатофункціональна подвійна велосипедна сумка, кріпиться до багажника. Вона чудово підійде як сховище для велосипедних інструментів, дрібниць корисних у подорожі, одязі, карт або запасі продуктів.
У сумці 1 основне відділення і 2 бічні . Усі відділення застібаються на блискавку.
Бічні кишені дають змогу збільшити сумку.
Крім того, ззаду є кишеня для пляшки з водою .
Верхня кишеня з еластичною стяжкою для фіксації додаткових аксесуарів.
Задня частина сумки оброблена світловідбивною стрічкою , що неабияк підвищує безпеку водіння.
Сумка забезпечена дощовиком , який поміщається на дні сумки в спеціальній кишеньці.
Виріб універсальний, тому підійде до більшості багажників.
Кріпиться на липучках.
Тканинна ручка і ремінь через плече, завдяки яким Ви можете легко переміщати сумку.
Характеристики:
Країна-виробник: Korbi, Китай.
Габаритні розміри сумки: 17 х 32 х 28 см (ширина х довжина х висота).
Розміри меншого відділення: 28 х 14 см.
Об'єм: основне відділення 9 л , бічні кишені приблизно 12 л після збільшення кишень та основного відділення об'єм сумки стає приблизно 30 л.
Вага: 620 г
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Korbie |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 32 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 30 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 985 ₴




