




Спортивна сумка 75L Kappa Training XL темно-синя
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка 75L Kappa Training XL темно-синя 302JMU0-924
Опис товару:
Сумка має велике основне відділення, а також окреме для взуття — всьому знайдеться своє місце.
Міцні ручки, які дають змогу переносити сумку в руках, а також регульований ремінь через плече, завдяки якому сумку можна перекинути через плече.
Під час виробництва використовувалися міцні та добротні матеріали, Ви можете бути впевнені, що навіть після довгого та частого використання сумка однаково матиме чудовий вигляд.
Містке основне відділення на блискавці.
Окреме нижнє відділення з жорстким пластиковим каркасом ідеально підійде для взуття або крихких речей.
Кишені закриваються на блискавки, тому ви можете бути впевнені, що всі Ваші дрібниці в цілковитій безпеці.
Класичний дизайн підійде під будь-яку вашу стилізацію й будь-яке оточення, а фірмовий логотип підкреслить висока якість продукту.
П'ять ніжок на дні сумки.
Характеристики:
Артикул: 302JMU0-924.
Країна походження торгової марки: Kappa, Італія.
Розміри в см (ДхШхВ): 32 х 51 х 46 см див. Об'єм: 75 л.
Матеріал: поліестер.
Колір: темно-синій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kappa |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Розміри | |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 75 л |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 2 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 1 595 ₴




