




Рюкзак для ноутбука 17 дюймів Tamrac Computer Backpack
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для ноутбука 17 дюймів Tamrac Computer Backpack Tamrac 1717
Опис сумки:
На лицьовому боці розташований логотип виробника.
Одне основне відділення, усередині якого розташовано три відкриті кишені (дві з яких сітчасті).
Окреме відділення для ноутбука 17 дюймів із прогумованою блискавкою.
Переднє невелике відділення, всередині якого розташовано три відкриті кишені.
Дві бічні сітчасті кишені.
Рюкзак пошито з міцного водовідштовхувального поліестеру.
Рюкзак закривається надійними двонаправленими блискавками.
Ергономічна спинка з м'якими сітчастими вставками.
Анатомічні плечові лямки.
Зручна ручка для перенесення рюкзака в руці.
Характеристики:
Розміри: 30 x 45 x 18 см.
Вага: 1020 г.
Матеріал: поліестер.
Колір: коричневий із чорним і оливковим.
Виробник: Tamrac, США.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рюкзак |
| Розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 |
| Відділення (1) | Відділення для ручок, Відділення для дрібниць, Кишеня для пляшки, Відділення для планшета, Відділення для телефона |
| Тип рюкзака | Для ноутбуків |
| Товщина | 18 см |
- Ціна: 1 795 ₴






