




Жіноча шкіряна сумка Giorgio Ferretti коралова
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Giorgio Ferretti коралова 0329Q34 red
Опис моделі:
Виріб виготовлений із якісної натуральної шкіри.
Сумка закривається на блискавці.
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розміщені дві відкриті кишені та кишеня на блискавці.
Дві накладні кишені на блискавці на лицьовій стороні та одна прорізна кишеня на тильній боці сумки.
Дві шкіряні ручки середньої довжини, які завдяки карабінам перетворюються на лямки рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: кораловий
Розмір виробу: 34 х 31 х 12,5 см.
Вага: 580 г.
Колір фурнітури: чорний.
Країна походження торгової марки Giorgio Ferretti: Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Ferretti |
| Країна виробник | Італія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Giorgio Ferretti |
- Ціна: 3 250 ₴






