




Сумка жіноча з натуральної шкіри Giorgio Ferretti блакитна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча з натуральної шкіри Giorgio Ferretti блакитна M31357M25 blue
Опис моделі:
Виріб виконано з якісної натуральної шкіри.
Одне основне відділення на блискавці.
Усередині три відкриті кишені і дві кишені на блискавці.
На тильній стороні розташована кишеня на блискавці.
Дві шкіряні ручки середньої довжини (висота ручок від верхньої точки сумки 11 см).
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: блакитний.
Розмір виробу: 42 х 22 х 12 см.
Вага: 695 г.
Колір фурнітури: сріблястий.
Країна походження торгової марки Giorgio Ferretti, Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Ferretti |
| Країна виробник | Італія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 2 450 ₴






