




Міський рюкзак, косметичка Nike 20L синій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак, косметичка Nike 20L синій DM1888-404
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із якісного матеріалу — поліестеру.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
На лицьовій стороні розташована вертикальна кишеня на блискавці.
Дві бічні відкриті сітчасті кишені.
Широкі регульовані лямки дають змогу тривалий час носити рюкзак.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Спинка рюкзака має м'яке сітчасте покриття.
Приємним бонусом є знімна косметичка-пенал, яка йде в комплекті.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Розміри, см (ШхВхГ): 29х43х12.
Об'єм: 20 л.
Вага: 370 г.
Виробник: Nike, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 370 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 12 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Синій |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Nike |
- Ціна: 1 395 ₴




