




Уцінка! Циліндрична жіноча джинсова сумка Fashion jeans bag синя
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка! Циліндрична жіноча сумка Fashion jeans bag синя Jeans8052 blue
Причина уцінки: невеликі дірочки (розсмокталася тканина) біля заклепок.
Опис:
Лицьову сторону сумки прикрашають бронзові заклепки і бронзовий медальйон.
Сумка закривається на блискавці.
Три основних відділення на блискавці. Усередині одного з відділень розташовано дві відриті кишені і одна кишеня на блискавці.
Підкладка виконана зі щільної тканини коричневого кольору.
Регульований ремінь через плече виконаний в поєднання штучної шкіри і ланцюжка.
Характеристики:
Матеріал: котон, штучна шкіра.
Колір: синій.
Розміри: 36х18х18 см.
Вага: 580 г.
Виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Джинс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Синій |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Жіночий |
- Ціна: 195 ₴






