




Чоловічий шкіряний ремінь для штанів Skipper 1453-33 коричневий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий ремінь, пояс для штанів із натуральної шкіри Skipper 1453-33 коричневий
Стильний однотонний шкіряний чоловічий коричневого кольору українського виробництва. Виготовлений із високоякісної, щільної натуральної шкіри. Унікальний дизайн и якісне виготовлення нікого не залишить байдужим.
Матеріал: натуральна кожа.
Пряжка металева.
Можна легко самостійно вкоротити до необхідної Вам довжини.
Ширина: 3.5 см.
Довжина: 128 см.
Колір: коричневий
Виробник: Украина.
Всі представлені світлини відповідають реальному товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skipper |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1280 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 125 - 130 см. |
| Розмір ременя | 121-130 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Класичний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Коричневий |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Skipper |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 450 ₴

