


Плюшевий дитячий рюкзак для дівчинки 10L Paso сірий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий плюшевий рюкзак для дівчинки 10L Paso сірий
Опис:
Великий рюкзак із якісного плюшу.
Дно из полиэстера.
Одне містке відділення, одна передня кишеня, дві бічні сітчасті кишені.
Декоративна нашивка ПВХ, вишивка.
Регульовані плечові лямки.
Додатковий плюшевий помпон на одній блискавці.
Характеристики:
Виробник: Paso. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: плюш, поліестер.
Колір: сірий.
Розміри: 42x30x9 см.
Вага: 265 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 265 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 8 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 21 л |
| Персонажі | Cars |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso |
| Вікова група | Доросла |
| Дропшипінг | Да |
| Каркасний рюкзак | Немає |
| Кишені | Бічні |
| Наповнення | Да |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Пол1 | Дитячий |
| Тип | Городской |
| Візерунки та принти (1) | Тварини принти |
- Ціна: 995 ₴

