




Дорожня сумка Wallaby з тканини на 45л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка Wallaby з тканини на 45л 3051 pixel
Опис товару:
Дорожня сумка середніх розмірів виготовлена в класичному стилі.
Матеріал поліестер з вологовідштовхувальним просоченням.
Містке основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на бічних поверхнях сумки.
Прихована кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Міцні та зручні ручки середньої довжини, які пришиті до стін сумки на всій висоті.
Регульований ремінь для носіння на плечі, з підкладкою на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 3051 pixel.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри в см (ДхШхВ): 55/30/25 см. Обсяг: 45 л.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Забарвлення: піксель ВСУ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 45 л |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 875 ₴




