




Дорожня сумка Kharbel блакитна на 45л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка Kharbel блакитна на 45л C195M blue
Опис товару:
Матеріал сумки - зносостійкий нейлон з водовідштовхувальним просоченням.
Основне відділення на блискавці.
На передній стінці сумки є зовнішня кишеня на блискавці.
З боків сумки розташовані дві місткі кишені на блискавці.
Зручні ручки з нашитою обкладкою на липучці для комфортного носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння на плечі з підкладкою на плечі.
Дно сумки ущільнене.
Характеристики:
Артикул: C195M blue.
Виробник: Харбел, Україна.
Матеріал: нейлон.
Розміри в см (ДхШхВ): 58х31х27см.
Об'єм: 45 л.
Колір блакитний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харбел |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 27 см |
| Об`єм | 45 л |
| Ширина | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 1 795 ₴






