




Сумка господарська Wallaby на 12л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка господарська Wallaby на 12л 2701-4
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 D
Розміри: 37*36*13
Колір: чорний
Виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 13 см |
| Об`єм | 15 л |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення (1) | Унісекс |
| Наявність стільчика | Немає |
| Підкладка | Немає |
| Складана конструкція | Немає |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип (1) | Господарська сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Візерунки та принти (1) | Абстрактний принт |
| Ергономічні ручки | Немає |
- Ціна: 299 ₴

