




Жіночий блакитний клатч
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий блакитний клатч 1005 Pearl Blue
Опис товару:
Сумка виготовлена з якісної натуральної шкіри.
Одне основне відділення на блискавці.
Усередині сумки одна кишеня перегородка на блискавці, яка ділить сумку на відділу, дві відкриті кишені, а також кишеню на блискавці.
На тильній стороні кишеня на блискавці.
У комплекті сумки два ремінці: один короткий з натуральної шкіри для носіння в руці, один довгий ремінь, що регулюється, виконаний в поєднанні натуральної шкіри і текстилю.
На дні сумки розташовані металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір блакитний.
Розміри см (ШхВхГ): 25х18х9,5.
Виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 1 250 ₴

