




Сумка для ноутбука 15,6 дюйма Always Wild чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 15,6 дюйма Always Wild чорна LAP15604NDM
Опис товару:
Сумка на одне велике основне відділення, яке закривається на змійки.
Усередині 2 відкриті кишенька, кишеня на блискавці, дві петлі для ручок.
Відсік із ремінцем на липучці для невеликого ноутбука або документів формату А4, розмір якого 39 см.
На передній стінці розташовані: велика горизонтальна кишеня на блискавці, дві накладні кишеньки на блискавці, одна відкрита кишеня й одна кишеня на магніті.
З тильного боку одна кишеня на магнітній кнопці.
На бічній поверхні одна накладна кишеня на гумці.
Регульований знімний ремінь із натуральної шкіри та текстилю для носіння на плечі.
Дві ручки середньої довжини для носіння сумки в руці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 44х29х13 см. (товщина без накладної кишені 11 см)
Виробник: Always Wild, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Портфель |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Always Wild (Польща) |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Дропшипінг | Да |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Великий |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | Сумка-портфель |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 4 925 ₴






