




Жіноча сумка Borsacomoda сіра
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Borsacomoda сіра 809 018
Опис товару:
Внутрішнє відділення незбиране, містке.
Усередині також є прорізна кишеня на блискавці та накладна кишеня-відділ для телефону.
Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на задній стінці.
Усередині модель має класичне виконання – основний відділ, відділ перегородки на блискавці, бічні кишені.
Задню зовнішню кишеню на блискавці.
На дні сумки розміщено металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: світло-сіра.
Розміри: 26*22*8 см.
Виробник: Wallaby, Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 885 ₴






