




УЦІНКА! Велика папка з екошкіри під крокодила Portfolio світло-коричнева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика папка-портфель зі штучної шкіри Portfolio, Україна Port1010 croco light brown, світло-коричнева
Опис товару:
Папка застібається на блискавку.
Отсек для документів формату А4.
Одна плоска відкрита кишеня, кишеня на блискавці, три петлі для ручок, п'ять кишень для візиток, накладна кишеня на механічній кнопці.
Пружинний фіксатор для блокнота або листів А4.
Сегрегатор.
Виріб виготовлений з якісної штучної шкіри чудово імітує натуральну шкіру.
Характеристики:
Матеріал: штучна кожа.
Колір: світло-коричневий.
Поміщаються документи формату А4.
Розмір (ШхВхГ): 43х26,5х5 см.
Виробник: Portfolio, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 265 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Розмір (1) | Великий |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 895 ₴


