


Спортивна сумка Wallaby синій на 41л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка Wallaby синій на 41л 371-4
Опис сумки:
Одне основне відділення.
Дві бічні кишені на блискавці.
Додаткова кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Регульований плечовий ремінь.
На плечовому ремені встановлена гумова підкладка.
Донечко ущільнене картоном, додатково на нього нашиті гумові ніжки, що запобігають забрудненню та зносу тканини.
Характеристики:
Матеріал: жниварка.
Розміри см (ШхВхГ): 51x29x28.
Об'єм: 41 л.
Колір: синій із чорним.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 41 л |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип | Сумка дорожня |
- Ціна: 1 128 ₴

