




Жіноча сумка Borsacomoda чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Borsacomoda чорна 809 023
Опис товару:
Внутрішнє відділення цілісне, містке.
Усередині також є прорізна кишеня на блискавці і накладна кишеня-відділ для телефону.
Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на задній стінці.
Усередині модель має класичне виконання - основний відділ, відділ перегородка на блискавці, бічні кишені.
Задня зовнішня кишеня на блискавці.
На дні сумки розміщені металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 26*22*8 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 885 ₴



