




Папка-портфель ділова Portfolio синя
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Папка-портфель ділова Portfolio синя Port1009 navy
Опис товару:
Папка застібається на блискавку.
Відсік для документів формату А4.
Одна плоска відкрита кишеня, дві петлі для ручок, п'ять кишень для візиток, накладна кишеня на механічній кнопці.
Пружинний фіксатор для блокнота або листів А4.
Виріб виготовлений з якісної штучної шкіри чудово імітує натуральну шкіру.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: синій.
Поміщаються документи формату А4.
Розмір (ШхВхГ): 34х26,5х6 см.
Виробник: Portfolio, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 265 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 875 ₴



