




Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Wallaby сіра
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Wallaby сіра 10587-1 Grey
Опис товару:
Сумка виконана з міцного та зносостійкого поліестеру.
Одне відділення для ноутбука – 15,6 дюймів.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Дві ручки середньої довжини з нейлону зі вставками зі штучної шкіри.
Знімний ремінь, що регулюється, з накладкою на плече.
Характеристики товару:
Матеріал: поліестер.
Розміри мм (ШхВхГ): 400x310x70.
Колір сірий
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Діагональ пристрою | 15-16" |
| Ручки | Дві |
- Ціна: 580 ₴


