




Міський рюкзак Wallaby, Україна 16л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Wallaby, Україна на 16л, 156 сірий
Опис товару:
Рюкзак для ноутбука, зі щільним відділенням під ноутбук і зовнішньою кишенею на змійках.
Зручний рюкзак з якісної щільної тканини з однією ручкою зверху для перенесення в руці та двома лямками з регуляторами довжини.
З тильного боку лямки виконані з сітки для поліпшення вентиляції.
Представлений у сірому кольорі з сірою вишивкою назви провідного українського виробника сумок і рюкзаків ТМ Wallaby.
Цей міський рюкзак має два містких відділення з блискавками, оснащеними двома бігунками, а також зовнішню кишеню на передній стінці на блискавці.
Біля щільної спинки розташована кишеня для ноутбука, оснащена стрічкою і кріпленням на липучці, вона ущільнена піною.
У другому відділенні розташована кишеня з відділеннями для канцелярії з підкладки.
Спинка ущільнена.
Характеристики:
Артикул: 156.
Матеріал: поліестер.
Довжина: 320 см.
Ширина: 120 см.
Висота: 460 см.
Колір: сірий.
Об'єм (л): 16 л.
Виробник: Wallaby
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 12 см |
| Об`єм | 16 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Вікова група (1) | Доросла |
| Матеріал (1) | Полиэстер |
| Пол (1) | Унісекс |
| Тип (1) | Городской |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 840 ₴






