




Портфель чоловічий зі штучної шкіри Exclusive
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портфель чоловічий зі штучної шкіри Exclusive, 720100-2
Опис товару:
Закривається клапаном на механічному замку-засувці.
Два основні відділення, які розділені кишенею-перегородкою на блискавці. Усередині одного з відділень розташована кишеня на змійці.
Додатковий відкидний відділ на передній стінці під клапаном. Усередині розташовані п'ять кишеньок для візиток, дві петлі для ручок, плоска кишеня на блискавці.
На задній стороні портфеля кишеня на блискавці.
Одна зручна ручка зі штучної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: чорний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 38,5 х 29,5 х 5-10 см. (глибина в порожньому та наповненому вигляді за денишкою).
Вага: 1200 г.
Поміщаються документи формату А4.
Країна походження торгової марки: Exclusive, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Exclusive |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
- Ціна: 920 ₴



