



Шкіряний клатч Genuine Leather жовтий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний клатч Genuine Leather 18689_yellow жовтий
Опис товару:
Усередині одне відділення.
Усередині накладна кишеня.
Закривається на блискавку і клапан з магнітною кнопкою.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: жовтий.
Колір фурнітури: золото.
Розміри см (ШхВхГ): 24*19*7.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Genuine Leather |
- Ціна: 2 180 ₴

