




Сумка на пояс, бананка Wallaby, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс, бананка Wallaby, чорний 2906-5
Опис товару:
Зручна і практична сумка на пояс.
Регульована довжина обхвату.
Ремінь, з'єднується фастексом (пластиковою засувкою).
Максимальна довжина 142 см, мінімальна довжина - 64 см.
Два відділення на замках.
Логотип виробника на лицьовій стороні сумки.
Сумка декорована нашивною з штучної шкіри з тисненням фірми.
Характеристики:
Матеріал: поліестер меланж.
Колір: чорний (темно сірий).
Розмір ШхВхГ (см): 25 x 10 x 7.
Вага (кг): 0.11.
Об'єм: 1 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 25 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 142 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Об`єм | 1 л |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 7 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Розмір | Малий |
| Розмір (1) | Малий |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | На поясі |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 275 ₴





