

Рюкзак велосипедний 5L Corvet червоний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак велосипедний 5L Corvet червоний BP2504-52
Опис товару:
основний відсік, закривається клапаном на липучке;
в основному відділенні розміщений відсік для питної системи з можливістю виведення трубки назовні;
передня кишеня на блискавці, у якій розташовані дві невеликі відкриті карамни;
сітчаста повітропроникна спинка;
регульовані сітчасті вентильовані лямки рюкзака;
регульований нагрудний ремінь;
ручка з нейлону;
світловідбивні елементи.
Характеристики:
Виробник: Corvet, Польща.
Матеріал: нейлон.
Колір: червоний.
Розміри (ШхВхГ): 20х42х6 см.
Об'єм: 5 літрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corvet |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 6 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості велосумки | Вентильована спинка |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипедної сумки | Заплічний рюкзак |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso, Corvet |
| Дропшипінг | Да |
| Тип рюкзака | Велорюкзаки |
| Товщина | 10 см см |
- Ціна: 595 ₴

