




Папка для паперів з екошкіри Exclusive коричнева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Папка для паперів з екошкіри Exclusive 710500 коричнева
Опис моделі:
Папка застібається на блискавку.
Усередині папки розташовані: з одного боку два відсіки для документів формату А4, дві петлі для ручок; з іншого боку розміщений отвір для розміщення вертикального блокнота формату А4.
Характеристики:
Артикул: 710500 brown.
Виробник: Exclusive, Україна.
Розміри: 34х26х3 см.
Вага: 610 г.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: коричневий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 610 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Exclusive |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | Папка |
- Ціна: 1 120 ₴

