




Чоловічий портфель з екошкіри JPB, коричневий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий портфель з екошкіри JPB, коричневий TE-40 brown
Опис товару:
Портфель виготовлений із якісного шкірозамінника.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном три відкриті відділення, розділені перегородками.
На задній стороні портфеля кишеня на блискавці.
Усередині на передній перегородці органайзер для ручок, візиток, мобільного телефона.
Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
Одна міцна, ергономічна ручка.
У комплекті НІ плечового ременя.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: коричневий.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 42 х 30 х 14 см.
Вага: 1450 г.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: JPB (Польща).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1450 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Jpb |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки | Портфель |
- Ціна: 1 895 ₴





