




Сумка дорожня Wallaby на 62л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня Wallaby на 62л 437-3
Опис сумки:
Велика дорожня сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Дві додаткові кишені на замках із боків.
Накладна кишеня на лицьовій стороні.
Ушите тверде дно.
П'ять пластикових ніжок.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка, прогумована з тильного боку, обтягнута кедром.
Розміри в см (ШхВхГ): 60x34x27.
Вага(кг): 1.02 кг.
Об'єм, л: 62.
Колір: чорний із сірим.
ТМ Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 1.02 кг |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 27 см |
| Об`єм | 62 л |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Вага (кг) | 1,02 |
| Висота, см | 30 |
| Глибина, см | 27 |
| Об'єм, л | 46,2 |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Ширина, см | 62 |
- Ціна: 1 360 ₴



