




Дорожня сумка Wallaby чорна на 39л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка Wallaby чорна на 39л 375-3
Опис товару:
Матеріал-зносостійкий нейлон з водовідштовхувальним просоченням.
Основне відділення на блискавці.
На передній стінці сумки є зовнішня кишеня на блискавці.
З боків сумки розташовані 2 місткі кишені (відділення) на застібках-блискавках.
Розширювачі з боків дозволяють збільшувати обсяг сумки до 10л.
Зручні ручки з нашитою обкладкою на липучці для комфортного носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння на плечі з підкладкою на плечі.
На дні сумки закріплені ніжки, що запобігають забрудненню та зносу тканини
Характеристики:
Артикул: 375-3.
Виробник: Wallaby, Україна.
Матеріал: нейлон жниварка 420 Ден.
Розміри см (ДхШхВ): 53+11(розширення)/25/30 см.
Об'єм: 39-48(з розширенням) л.
Колір: чорний із хакі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 39 л |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 1 288 ₴


