




Спортивна сумка Wallaby чорний на 59л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка Wallaby чорний на 59л 447-1
Опис товару:
Матеріал-зносостійкий нейлон з водовідштовхувальним просоченням.
Основне відділення на блискавці.
На передній стінці сумки є зовнішня кишеня на блискавці.
З боків сумки розташовані 2 місткі кишені (відділення) на застібках-блискавках.
Зручні ручки з нашитою обкладкою на липучці для комфортного носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння на плечі з підкладкою на плечі.
На дні сумки закріплені ніжки, що запобігають забрудненню та зносу тканини.
Дно сумки ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 447-3.
Виробник: Wallaby, Україна.
Матеріал: нейлон жниварка 420 Ден.
Розміри см (ДхШхВ): 48+18(бічні кишені)х32х28 см.
Об'єм: 59л.
Колір: чорний із синім (електрик).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 59 л |
| Ширина | 66 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 1 438 ₴






