


Папка портфель з еко шкіри JPB чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Папка портфель з еко шкіри JPB чорна AK-13 black
Опис папки:
Папка з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Невелика відкрита накладна кишеня.
Відділення для документів формату А4.
Дві плоскі кишені, одна з яких на блискавці.
Дві ручки , які за потреби ховаються в спеціально передбачені кишеньки.
Характеристики:
AK-13 black.
Розміри: 38 х 26 х 4 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Дві |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Jpb |
| Дропшипінг | Да |
| Пол (1) | Унісекс |
| Тип (1) | Папка для документів |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
- Ціна: 2 370 ₴

