




Папка зі штучної шкіри Amo, Польща
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Папка зі штучної шкіри Amo, Польща Ssbw10 black
Опис товару:
Екошкіра чудово імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, спричинених змін погоди та стирання.
Папка закривається на блискавку.
Два відкритих відділення.
Одна кишеня на блискавці.
Дві петлі для ручок.
Калькулятор
Сегрегатор.
Кріплення для блокнота формату А5,
Характеристики:
Розміри: 27х20х4 см.
Колір: чорний.
Матеріал: штучна шкіра.
Виробник: AMO, Польща.
Формат документів А4 не поміщається!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Папка |
- Ціна: 1 580 ₴




