




Портфель з еко шкіри AMO синій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портфель з еко шкіри AMO синій SST03 navy
Опис товару:
Екологічна шкіра чудово імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, спричинених змінами температури та стирання матеріалу.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном три основних відділеннях, які розділені двома кишенями-перегородками на блискавці.
Дві відкриті кишені на передній стінці портфеля (під клапаном).
Усередині одного відділення розташовані дві кишеньки для візиток, три петлі для ручок, кишенька для мобільного.
Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
Кишеня на блискавці на тильній стороні портфеля.
Одна зручна ручка.
Регульований плечовий ремінь зі шкірозамінника (довжина ременя приблизно 140 см).
У портфель за потреби поміщається ноутбук 39 см х 28 см х 4 см.
Внизу портфеля є металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: Темно-синій.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 42 х 31 х 16 см.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: AMO (Польща).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Синій |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки | Портфель |
- Ціна: 1 795 ₴





