


Наплічна тканинна сумка Loren
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наплічна тканинна сумка Loren 1964B 9002-4
Опис:
Поверхня сумки прикрашає оригінальний візерунок.
Сумка з поліестеру з клапаном на липучці.
Під клапаном розміщено одне основне відділення на блискавці й одна відкрита кишеня.
Усередині основного відділення є невелика кишеня на блискавці.
Плечовий регульований ремінь.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний.
Розмір см (ШхВхГ): 18х22х5.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lores |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Loren |
| Пол1 | Унісекс |
- Ціна: 255 ₴

